Tvorba webových stránek

Vytvoříme autoritativní web, objednávkový a nebo rezervační systém, který Vám bude generovat potenciální zákazníky. Vhodné pro podnikatele, malé a středně velké firmy.

Responzivní design

Více než 50 % Vašeho publika může přicházet z mobilních zařízení. Váš web bude vypadat co nejlépe, bez ohledu na to, jak se návštěvníci na vaši stránku dostanou: stolní počítač, tablet, notebook, mobilní telefon.

Google a Seznam friendly

Přední pozice ve výsledcích vyhledávání Google a Seznam je zásadní pro úspěch online. Zajistíme, aby se Váš web pěkně zobrazoval ve vyhledávačích.

Unikátní

Některé agentury opakovaně používají stejné šablony pro všechny své zákazníky, ale jedinečnost je způsob, jak se zviditelnit online. Pomůžeme Vám vyniknout a odlišit se od konkurence.

Co pro Vás můžeme udělat?

Webové stránky

navrhujeme a stavíme zcela na míru vašim potřebám. Zajistíme hladký průběh projektu včetně jeho včasné realizace.
Poptávka

Objednávkový systém

postaven tak, aby byl rychlý, bezpečný a snadno použitelný. Velice jednoduše tedy splní Vaše prodejní cíle.
Získat nabídku

Rezervační  systém

pro restaurace, hotely a nebo třeba zážitkové firmy. Systém vytvoříme zcela na míru tomu, co Vaše firma potřebuje.
Získat nabídku
Čistý
Přesvědčivý
Rychlý

Jednoduchoost je krásná.

Přehlcení uživatelů informacemi je špatně. Méně je někdy skutečně více. Rozvržení, návrhy a obsah musí být jasný a stručný. Pamatujte, že důslednost je klíčová. Proto stavíme pro uživatele jednoduché a čisté weby.
Poslat poptávku

Nudu nemá nikdo rád.

Nudné weby upadají v zapomnění. Online můžete být čímkoli chcete, tak proč nebýt zábavný a přesvědčivý? Inspirujte své zákazníky k nákupu Vašich produktů či služeb. Poskytněte jim zážitek z nákupu, na který nezapomenou.
Získat nabídku

Svět je na dosah ruky.

A váš web musí držet krok. Nenechte své zákazníky čekat. Naše weby jsou rychlé, pohotové a přizpůsobené pro všechny technologie. Vaše stránky by se měly načíst za 4 sekundy nebo méně. Pomalým načítáním webu můžete přijít o zákazníky.
Získat nabídku

Váš web je klíčem k úspěchu online.

Webové stránky jsou komplexní systém pro zvýšení zisku. Nejen, že je Váš web Vaše identita a nabídka produktů a služeb, ale je to také místo, kam odkazuje drtivá většina reklam. Proto je důležité mít web dobře přizpůsobený pro reklamní kampaně.

Jsme tu, abychom Vám pomohli.

Webové stránky mají asi 3 sekundy na to, aby zaujaly a ukázaly, že jste profesionální společnost.
Online strategie je stejně důležitá jako působivý design. Pomůžeme Vám přijít na to, jak se nejlépe spojit se svým cílovým publikem. Zajistíme, aby zákazník nakoupil či objednal zboží, nebo služby, které poskytujete.

Vybrané reference

Web | SEO | Copywriting | Fotografování

vspetrol.cz

Web | SEO | Copywriting

breadandcoffee.cz

Správa webu | SEO | PPC 

whynotspejchar.cz

Web | SEO | Copywriting | Marketingová strategie | PPC

3Dtisk.PRO

Jste připraveni
se do toho
pustit?

Pojďme na to!

Nezávazná poptávka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi zásadami se zpracováním osobních údajů.

Proudly designed by iSites.
clouddatabasestarlicenselaptop-phone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram